ארט סטריט Art Street
 
 
 
 
 
 
 

אודות ארט סטריט

 
 
 
 
 
 
 

ארט סטריט הוא קוקטייל שף-בר הממוקם בלב אזור התעשייה של פולג בנתניה. המקום כולו מושתת על טהרת האומנות בכל רמה – העיצוב, הגשת המנות, הקוקטיילים והמוזיקה. זוהי גם כמובן ההשראה לשמו.

ארט סטריט מציע חוויה קולינרית כשרה ויוצאת דופן בלילה וביום, עליה מנצח השף איציק כהן. נגיעות אומנותיות הן חלק בלתי נפרד מהמטבח, ובאות לידי ביטוח הן בצורות ההגשה והן בצבעים ובהתאמת האווירה המשתנה לטעמים.

בין השעות 10:00 - 18:00 מגיש המקום ארוחות בוקר מרעננות מרחבי העולם בסגנון הייחודי של ארט סטריט. בשעות הערב, החל מהשעה 19:00, הקונספט משתנה לגמרי – הבר העשיר מקבל את הבמה ומציע אלכוהול משובח ותפריט קוקטיילים מגוון ומיוחד, וכמו כן מוגשות מנות לילה "מצוירות" ואומנותיות, פרי יצירתו של השף.

 

השילוב של בר ומסעדה מאפשר לסועדים ליהנות מכל העולמות – לשבת סביב שולחן ולקבל שירות מהמלצרים או לחלופין לשבת על הבר לצפות בברמנים בפעולה. ברקע מתנגנת מוזיקה נעימה בסגנונות שונים: צ'יל-אאווט, אלקטרו-דיפ האוס, אוריאנטל האוס וכדומה, כאשר הקצב עולה ככל שמתקרבים לשעות הקטנות של הלילה. אין ספק שזהו מקום המפלט המושלם, מכל הדאגות והמחשבות המלוות אותנו במהלך היום.

בביקורכם הראשון בארט סטריט, תוזמנו להצטרף למועדון החברים. חברי מועדון נהנים מהטבות ייחודיות, משתלמות וטעימות במיוחד. הזמינו מקום ומהרו להכיר, כי יש הצגה חדשה בעיר!